Telefon:
+48 604 954 830
+48 500 239 658

 

 

Adres:
Działoszyn 147
59-915 Bogatynia

  • slide 1
  • slide 2
  • slide 3
  • slide 4

Idea naszej firmy zrodziła się z przekonania, że jako ludzie mamy wpływ nie tylko na nasze życie, ale również na otoczenie w którym żyjemy, dlatego nie powinniśmy w sposób bierny przyglądać się zmianom jakie w nim zachodzą, ale sami te zmiany tworzyć. Branża budowlana jest sektorem działalności, który nam to umożliwia - staramy się aktywnie kreować nasze otoczenie, udoskonalać je i rozwijać. Od zawsze bliska była nam również dbałość o środowisko naturalne, w którym żyjemy i pracujemy na co dzień, dlatego w naszych działaniach nieustannie mamy na uwadze jego dobro.

Jesteśmy doświadczoną firmą, która na polskim rynku istnieje już od lat 90-tych. Stale koncentrujemy się jednak na rozwoju oraz elastycznym dopasowywaniu palety oferowanych przez nas usług do dynamicznie rozwijającej się gospodarki, a w szczególności branży budowlanej. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim usługi wykwalifikowanej kadry, dla której priorytetem jest dbałość o jakość wykonania zleconych jej zadań.

Specjalizujemy się w usługach związanych z pracami ziemnymi, wynajmem różnego rodzaju sprzętu i specjalistycznych maszyn budowlanych, świadczymy usługi transportowe, przeprowadzamy również prace rozbiórkowe i wyburzeniowe oraz prace związane z wtórnym wykorzystaniem odpadów budowlanych - kruszenie gruzu, betonu czy asfaltu.

Jesteśmy gotowi do podjęcia nowych wyzwań.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług!

Zadzwoń do nas

+48 604 954 830
+48 500 239 658

Nasz adres

Działoszyn 147
59-915 Bogatynia